• info@mti.com.tr
 • +90 212 256 55 39
 • Pazartesi – Cuma: 9:00 – 18:00
 • Hakkımızda

  HAKKIMIZDA

  1995 yılında kurulmuş olan, kurulduğu yıllarda inşaat sektörüne genel müteahhitlik hizmetleri ve taahhüt işleri ile hizmet vermektedir. Kuruluşumuzdan itibaren müteahhitliğin yanı sıra gayrimenkul alım satımı, projelendirilmesi ve uygulamasına yönelmiş olan şirketimiz, küreselleşme ile birlikte ihtiyacı hissedilen kurumsallaşma yolunda büyük adımlar atmıştır.

  Felsefemiz; dürüst, güvenilir, şeffaf ilişkiler kurarak, müşteri ile aynı derecede sorumluluk hisseden; tutarlı, doğru, istikrarlı ve sürekli geri bildirimlerle müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmaktır. MTİ, hızla gelişen Türkiye’nin altyapısının kurulmasında, geliştirilmesinde ve bu sayede daha kaliteli bir yaşama ulaşılmasında, inşaat sektörünün üstlendiği rolün bilinciyle çalışmaktadır. Sektörün dünya çapında bir oyuncusu niteliğiyle de değişen dinamiklere optimum çözümleri sunmak adına, sürekli olarak teknolojisini yenilemekte; bilgi birikimini ilerilere taşımaktadır. Öğrenmek, araştırmak, geliştirmek, yenilenmek ve bu birikimleri en uygun koşullarda hayata geçirmek, MTİ ’nin temel hedefleri arasında yer almaktadır…

  Vizyonumuz; takım uyumu yar atmayı bilen, önseziler e güvenen bunun yanında sor umluluk alan; kararlı, yenilikçi, bütünlükçü, sürekli destekleyen, her türlü riske duyarlı, sorun ve engellere reaksiyon verebilen ve bunun sonucunda başarıya ulaşan ve aynı zamanda başarıyı da paylaşan bir yaklaşımla çalışmak ve üretmektir. Bu doğrultuda güvenilir, girişimci, hızlı geribildirim yapabilen, sürekli destekleyici, çözüm odaklı yaklaşan ve sözünün eri bir anlayışla sağlam iletişim kuran ve bu prensiplerle insan hayatını esas almaktadır.